Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2019
Przejdź do - Dzień Edukacji Narodowej

"(...)Młody człowiek jest wrażliwy na prawdę, sprawiedliwość, piękno, na inne wartości duchowe. Młody człowiek pragnie odnaleźć siebie samego, dlatego szuka, czasem burzliwie szuka, prawdziwych wartości i ceni tych ludzi, którzy ich nauczają i według nich żyją.(...)" - Jan Paweł II
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Oświaty, także tym emerytowanym, serdecznie dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne kształtowanie umysłów i postaw naszego młodego pokolenia. Za całą przekazaną wiedzę, za cierpliwość, wyrozumiałość, ale również za inspirację, motywację i siłę do stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

1 października 2019

Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Powiatu Rady Powiatu Krośnieńskiego, na ostatnim posiedzeniu gościła przedstawiciela Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w osobie Pani Agnieszki Matuła-Dziduch (Menagera Projektów Inwestycyjnych).

Podczas komisji przedstawiono informację dotyczącą nowych warunków inwestowania w ramach KSSSE oraz możliwości wsparcia lokalnego biznesu w ramach obowiązującej ustawy o wsparciu inwestycji.

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-26
Data publikacji:2015-05-26
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:24294